Küçük Gelin 3. Bölüm (FRAGMAN) – İzle

Cuma, 20 Eylül 2013, 15:14 | Fragman, Haberler | 0 Comment | Read 1985 Times
by kucukgelin

Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Küçük Gelin 3.bölümü ile izleyecisinin karşısında olacak. Küçük Gelin Dizisi 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük Gelin 3.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Küçük Gelin 3.yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak? Küçük Gelin son bölüm 3.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz.İşte Küçük Gelin 3.yeni bölüm fragmanı ve özeti..

Pazar akşamları STV’de yayınlanan Küçük Gelin dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Reytingleriyle gündeme bomba gibi düşen Küçük Gelin dizisi Samanyolu televizyonunda. Samanyolu TV gerçek hayattan kesitler almaya devam etmektedir. Ekranlar karşısına Küçük Gelin olarak geçen dizi küçük yaşta zorla evlendirilen çocukların hayatını konu almaktadır. Küçük Gelin 3. bölüm fragmanı yakında sitemizde yerini alacaktır. Küçük Gelin 2. bölüm özetini buradan izleyebilirsiniz…
Küçük Gelin Dizisi 2.Bölüm Fragmanı
İstemediği hayatı zorla yaşamak zorunda kalan Zehra’ nın hayatını konu alan Küçük Gelin  ilk bölümünde 3,51 Reyting ve 12,60 Share ile reytinglere damga vurdu.

Erkan Çıplak senaristliği ve Ozan Uzunoğlu yönetmenliğinde çıkan şaheser değerindeki dizi Küçük Gelin 3. bölüm özetini buradan izleyebilirsiniz. Küçük Gelin 3. bölümde 14 yaşında küçük zeki bir çocuğun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini konu almıştır.

14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Küçük Gelin 3.bölümü ile 22 Eylül 2013 akşamı izleyicisinin karşısında olacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Küçük Gelin 3. Bölüm (FRAGMAN) - İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Küçük Gelin: Ana, Beni Bırakma Ana başlıklı makalemizde Küçük Gelin 3.Bölüm ve Küçük Gelin Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a reply