Küçük Gelin 3.Bölüm Fragmanı

Pazartesi, 16 Eylül 2013, 14:08 | Fragman, Haberler | 0 Comment | Read 2094 Times
by kucukgelin

22 Eylül Pazar akşamları yayınlanan Stv ekranlarının fenomen dizisi Küçük Gelin 3.bölüm Fragmanı yayınlandı. Yine dopdolu, yine süper.

Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında… 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler Türkiye’nin kanayan yarası olmaya devam ediyor. Samanyolu TV, bu gerçeği yepyeni dizisi “Küçük Gelin” ile gündeme getirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde akil insanların da gündemine taşıdığı küçük gelinlerin büyük dramı Samanyolu TV’nin yeni dizisi Küçük Gelin’le ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor. Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır. Çekimleri Malatya’da gerçekleşecek olan Küçük Gelin, çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Küçük Gelin 3.Bölüm Fragmanı, 7.5 out of 10 based on 8 ratings

Bir önceki yazımız olan Küçük Gelin 2.Bölüm Pazar Akşamı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tagged with: , ,

Leave a reply