Küçük Gelin İlk Bölümüyle Gönüllerde Taht Kurdu

Pazartesi, 9 Eylül 2013, 14:59 | Haberler | 0 Comment | Read 2279 Times
by kucukgelin

İstemedikleri hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri anlatan ve dün akşam Samanyolu ekranlarında seyirciye ‘Merhaba’ diyen ‘Küçük Gelin’ dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile seyircinin gönlünde taht kurmayı başardı.

Samanyolu ekranlarında seyirciye ‘Merhaba’ diyen ‘Küçük Gelin’ dizisi ilk bölümü ile SBT’de ikinci, TNS’de ise üçüncü sırada yer aldı.

İlk bölümü, dizinin senaristi Erkan Çıplak ve ekibi başta olmak üzere,yönetmen Ozan Uzunoğlu, dizi oyuncuları ve set ekibi Sancaktepe deki Bosphorus Platolarında dizi için özel olarak kurulan ‘Urfa Çarşısı’ alanında hep birlikte izledi.

Alkışlar eşliğinde biten bölümün sonunda tüm ekip bir arada ilk bölümü kutlamak için pasta kesti.

kucuk-gelin-ilk-bolumuyle-gonullerde-taht-kurdu-5036850_3722_o

Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralayacaktır. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.

‘Küçük Gelin’; her Pazar akşamı saat 19.30’da Samanyolu ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.1/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Küçük Gelin İlk Bölümüyle Gönüllerde Taht Kurdu, 7.1 out of 10 based on 8 ratings

Bir önceki yazımız olan Küçük Gelin 1.Bölüm Reytingleri Alt Üst Etti başlıklı makalemizde Küçük Gelin Reyting ve Küçük Gelin Reytingler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a reply