Küçük Gelin seyircileri ekrana kilitleyecek!

Perşembe, 25 Temmuz 2013, 22:47 | Haberler | 0 Comment | Read 2173 Times
by kucukgelin

Samanyolu TV, yepyeni bir dizi ile Türkiye’nin kanayan yarasına parmak basıyor…

İstemediği hayatları zorla yaşamak zorunda kalan çocuk gelinler Türkiye’nin kanayan yarası olmaya devam ediyor. Samanyolu TV , bu gerçeği yepyeni dizisi “Küçük Gelin ” ile gündeme getirmeye hazırlanıyor.
Geçtiğimiz günlerde akil insanların da gündemine taşıdığı küçük gelinlerin büyük dramı Samanyolu TV’nin yeni dizisi Küçük Gelin’le ekrana geliyor. Modern zamanların Habil-Kabil hikayesinin çarpıcı üslupla ekrana aktarıldığı “Küçük Gelin”, entrikanın-çatışmanın ve sırların ortasında kalmış küçük Zehra’nın dramını anlatıyor.
küçük gelin dizisi stv
Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.
Çekimleri Malatya’da gerçekleşecek olan Küçük Gelin, çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekrana kilitleyecek. Proje koordinatörlüğünü Murat Keskin’in üstlendiği Küçük Gelin, Ağustos’ta Samanyolu TV’de.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Küçük Gelin seyircileri ekrana kilitleyecek!, 7.5 out of 10 based on 4 ratings

Bir önceki yazımız olan "Küçük Gelin" Dizisi Soru İşaretlerini Geride Bıraktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply